netto
brutto
Osoba fizyczna Vat 8% [Polska]
VAT 19% [Niemcy]
Firma Vat 23% [Polska]
Koszt bazowy budynku:
Zakres usługi

spec

Projekt Domu

Kupując u nas dom oferujemy projekt architektoniczny oraz wykonanie projektu adaptacji na działce. W cenie bazowej klient ma możliwość zmiany układu wyprowadzeń w kuchni i łazience. Każda inna zmiana w projekcie jest uznawana jako usługa "Personalizacja projektu". Aby nasi architekcji mogli rozpocząć pracę, klient musi dostarczyć 3 dokumenty:

Mapa do celów projektowych

Wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania lub warunki zabudowy

Opinia geotechniczna do 2 odwiertów na działce

Usługi zawarte w cenie

W cenie podstawowej dom jest w stanie surowym zamkniętym nie ma rozprowadzonych instalacji. Ocieplony jest zgodnie z wymaganiami WT2021 dla domów całorocznych. Zamontowane są okna trzyszybowe firmy Eko Okna, drzwi zewnętrzne drewniane, dla dachu dwuspadowego Klient może wybrać blachę na rąbek lub blachodachówkę. Budynek z pełnym orynnowaniem i obróbkami blacharskimi.

Pakiet Pod Klucz obejmuje dodatkowo szpachlowanie, malowanie ścian, instalacje gniazdek, położenie paneli, glazury, montaż drzwi wewnętrznych. Klient odpowiada za dostarczenie wszystkich materiałów do wykończenia domu czyli: paneli, kafli, drzwi wewnętrznych, farby, szpachli, gniazdek.

Ceny transportu obowiązują tylko na terenie Polski. Pozostały transport wyceniany jest indywidualnie.

Wybierz projekt z listy:
Projekt 1
Kontakt dotyczący tego modelu
Formularz kontaktowy

Umów wizytę w zakładzie

Jesteś zainteresowany naszymi domami? Odwiedź nas w zakładzie produkcyjnym i zobacz na żywo budynki w trakcie realizacji.

Top